
Універсальна вкладка в дитячу коляску автокрісло стільчик для годування
320 ₴
- Готово до відправки
- Код: БН 068Б
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна вкладка. двосторонній, який підходить у прогулянкову коляску будь-якого виробника, автокрісло або стільчик для годування.74х35 см. Форма матрацика продумана для зручного протягування всіх ременів безпеки, наповнення м'який синтепон, що не викликає алергію., тканина бязь. Вашій дитині буде зручно та комфортно.
За виробом просто доглядати. Делікатне прання без віджимання. Прасування за невисокої температури.
За виробом просто доглядати. Делікатне прання без віджимання. Прасування за невисокої температури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вкладиш |
| Колір | Зелений |
| Матеріал виготовлення | Синтепон, Бавовна |
| Довжина | 74 см |
| Ширина | 35 см |
| Вага | 0.3 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴









