
Ортопедична подушка позиціонер для новонародженого
210 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: БН53/3
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональна регульована подушечка для новонародженого. М'які валики 7х17, наповнені холофайбером, пересуваються, фіксуючи головку дитини або тулуб, якщо подушечку підкласти під спинку малюка. Основа подушечки рівна 28х17, наповнення синтепон. Практичний виріб. Легко переться машинним і ручним пранням за 40°. Кольори змінюються постійно. уточнюємо та підбираємо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип | Для сну |
| Форма | Валик |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | бавовна |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 28 см |
| Ширина подушки | 17 см |
| Висота подушки | 7 см |
| Вага | 160 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴





