
Лежак для собак маленьких і середніх порід
400 ₴
- Готово до відправки
- Код: БН092/2
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Затишне спальне місце гніздечко для Вашого вихованця. Зручний для транспортування. Матрацик 50х35 см, наповнювач поролон завтовшки 3 см (можна використовувати як окремий лежак). М'які бортики, наповнювач поролон і синтепон. Виготовлено з бязі. За виробом просто доглядати. Легко прати як машинним, так і ручним пранням за 40°.швидко сохне
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Коричневий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴

