
Лежак для кішок
400 ₴
- Готово до відправки
- Код: БН092/1
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Затишне спальне місце гніздечко для Вашого вихованця.Зручний для транспортування.Матрацик 50х35 см, наповнювач паралон завтовшки 3 см (можна використовувати як окремий лежак).М'які бортики, наповнювач папалон і синтепон. Виготовлено з бязі. За виробом просто доглядати.Легко прати як машинним, так і ручним пранням за 40°.швидко сохне
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Коричневий |
| Форма | Овальна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


