
Подушка валик 50х15см для сну та відпочинку
200 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: БН049в
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
Подушка валик 50х15 см. Подушка у формі валика має ортопедичні властивості, вона багатофункціональна та використовується для сну, під шию та інші частини тіла, а також можна використовувати як бортик у дитяче ліжечко або як подушку для вагітної жінки.
Силіконізовані поліестерові кульки виробляються із силіконізованого поліефірного волокна. Цей наповнювач найпрактичніший і найзручніший у використанн. Не викликає алергічних реакцій, не вбирає вологу та запахи. Подушки з таким наповнювачем легкі та повітряні. Вони прекрасно тримають форму, яка не змінюється в процесі тривалого використання і численних прань.
За такою подушкою просто доглядати. Чудово переться при 40° як у машинці, так і ручне прання. Швидко сохне.
Кольори постійно змінюються, уточнюється за фактом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип | Для сну |
| Форма | Валик |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | бавовна |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Наволочка | Немає |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 15 см |
| Висота подушки | 15 см |
| Вага | 350 г |
- Ціна: 200 ₴





