
Кокон для новонародженого з подушечкою
650 ₴
- Немає в наявності
- Код: БН091А
+380 (97) 784-95-49
WhatsApp понеділок-п'ятниця- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кокон-гніздечко для новонароджених з ортопедичною подушечкою. Наповнювач-холофайбер. Гніздечко для новонародженого виготовлений із бязі та плюшу. Кокон двосторонній і можна змінювати та вивертати залежно від настрою. Розмір спального місця 34х64 см. Наповнювач у матрацику-поролон. Товщина 2 см. Доглядати за виробом дуже просто,легко переться в пральній машині за 40*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 70 см |
| Довжина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| виробник | nassyk-baby |
| Основні атрибути | |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип тканини | Комбінований |
| Наповнювач | Холлофайбер, Поролон |
| Тематика декору, малюнка | Дитяча |
| Подарункова упаковка | 1 |
| Вага | 1.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



