
Наматрацник водонепроникний 140х200 гумка по всьому периметру
680 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТН 101А
+380 (97) 784-95-49
WhatsApp понеділок-п'ятниця- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наматрацник практичний у використанні стане незамінним у спальні або вітальні! Зручна гумка периметром надійно зафіксує наматрацник. Завдяки унікальній непромокальній махровій мембрані Ви не пітнітимемете і зможете спокійно насолоджуватися солодкими снами впродовж усієї ночі! Адже махрова мембрана (100% бавовна) — гігроскопічна, її використовують для виробництва якісних наматрацників, що захищають постільну білизну та матрац від забруднень, що продовжують їхній термін експлуатації, перешкоджають проникненню вологи та накопиченню пилу.
Непромокальна махрова мембрана зносостійка, її легко прати й після численних прань тканина зберігає свої первинні властивості. Її структура залишається міцною, ніжною й пухнастою. Махрова мембрана на дотик дуже м'яка, прекрасно вбирає вологу, завдяки своєму натуральному складу не викликає алергічних реакцій і не порушує теплообміну тіла. Наматрацники з водонепроникної махрової мембрани швидко сохнуть, не вимагають прасування, не ковзають, «дихає», м'які, антиалергенні, витримують понад 250 прань і водночас зберігають свій первісний вигляд. Наматрацник прекрасно переносить як ручне, так і машинне прання за 40 і більше градусів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип | Наматрацник |
| Особливість виробу | Вологонепроникний |
| Вікова група | Для дорослих |
| Розмір | 140x200 |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Тип кріплення до матрацу | резинка за периметром |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Висота борту | 23 см |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 200 см |
| Ширина наматрацника | 140 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴




