
Сповивальний дитячий комод Дуб Сонома
3 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: КПД 5
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА !!! Комод сповивальний, зроблений із високоякісної сертифікованої ЛДСП Swisspan by sorbes. Колір -дуб сонома.
Розміри:
висота — 1020 мм (900+120),
ширина — 800 мм,
глибина — 450 мм.
Комплектація телескопічними напрямними повного висування.
Ми працюємо з 10 до 18!!! Субота з 11 до 15!!! Неділя - вихідний!
Пересилаємо Україною Новою Поштою
Щоб ідеально проходила наша співпраця з Вами, будьте ласкавими, врахуйте опис товарів і умови відправлення товару.
Відправки виконуємо за два робочих дні.
Одержуючи посилки на пошту, завжди обов'язково перевіряйте товар у разі отримання!!!
Розпакуйте та перевіряйте уважно товар у разі отримання у відділенні транспортної компанії. Залишивши підпис і пішовши з відділення, Ви погоджуєтеся з тим, що товар Вас повністю влаштовує за всіма параметрами. Ми відправляємо товар абсолютно новий і справний. Далі, за нього відповідає транспортна компанія і в разі пошкодження тільки вони Вам повертають суму страхування за письмовим заявленням. Але це тільки в разі виведення претензії під час огляду, не виходячи з відділення! Наш магазин не компенсує й не приймає на повернення товари, пошкоджені транспортними компаніями.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Комплектація пеленатором | Так |
| Опори комода | ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Пеленатор | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри | |
| Ширина комода | 800 мм |
| Глибина комода | 450 мм |
| Висота комода | 1020 мм |
| Вага | 48 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення пеленатора захисними боковинами | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| основні | |
| виробник | nassyk-baby |
- Ціна: 3 600 ₴




