
Дитяча подушка для новонародженого + наволочка
130 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: БН048А
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушечка нулівка для найменших.40х30см.Бязь, наповнювач синтепон. У комплекті наволочка.бязь, 100% бавовна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Матеріал напірника/чохла | бязь |
| Наповнювач | Синтепон |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Основний матеріал наволочки | Бязь |
| Колір | Різні кольори |
| Застібка наволочки | не передбачена |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 40 см |
| Ширина подушки | 30 см |
| Висота подушки | 1.5 см |
| Вага | 100 г |
| основні | |
| виробник | nassyk-baby |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴






