
Комплект постільної білизни двоспальний
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: БНГ 2
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
комплект постільної білизни:
Підодіяльник 180x215 см;
Простирадло 200x220 см;
Наволочки 60х60см. - 2 шт. або 50х70 чи 70х70см
Тканина: БЯЗЬ
Комплекти з бязі — довговічні і невибагливі у догляді
Ми працюємо з Вами та для Вас.
З понеділка у ятницю з 10:00 до 18:00;
субота з 11:00 по 15:00
Відправлення замовлень відбувається Новою поштою : понеділок,середа та п'ятниця.
Укрпоштою (100% передплата): вівторок та четвер.
Будь ласка,уважно ознайомлюйтесь з умовами оплати та відправлень перед тим,як зробити замовлення.
Одержуючи посилку у відділенні пошти,завжди обов'язково перевіряйте при одержанні!!!!!!
Розпаковуйте та уважно перевіряйте вміст посилки у відділенні ! Підписавши квитанцію та вийшовши з відділення, Ви тим самим погоджуєтесь, що товар Вас повністю задовольняє. Ми відправляємо все нове та якісне. Далі за перевезення відповідає перевізник.
У будь-якому разі. Всі претензії приймаються тільки при наявності акту з відділення пошти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 125 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 80 % |
| Поліестер | 20 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
- Ціна: 950 ₴






