
Лежак для великої собаки
670 ₴
- Готово до відправки
- Код: МС 1
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Практичний матрац для великої собаки.кокос-пінополіуретан. 120х60х6см.чохол матраца знімається при потребі.
Подаруйте Вашому улюбленцю зручне спальне місце.
Подаруйте Вашому улюбленцю зручне спальне місце.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Матрац |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| основні | |
| виробник | виробник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴



