
Матрас вкладыш в детскую коляску
390 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПБ086
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
Мягкий вкладыш в детскую коляску создаст дополнительный комфорт Вашему малышу. Сидение будет мягче и теплее. Двусторонний, 88х34см + -1см. пошит из бязи,внутри синтепон, внизу плащевка .,в изголовье и ножках крепится резинками,отверстия на 5 креплений .а так же вверху предусмотрены петли и пуговички на случай,если в Вашей модели коляски не получается к спинке резинкой крепить .Прост и удобен в использовании и уходе.
Уход:- стирка в деликатном режиме 30°C – 40 °C
- сушить в разложенном виде
- можно гладить
Ми працюємо з Вами та для Вас.
З понеділка по п`ятницю з 10:00 до 18:00;
субота з 11:00 по 15:00
Відправка замовлень відбувається Новою поштою : понеділок,середа та п`ятниця.
Укрпоштою (100% передплата): вівторок та четвер.
Будь ласка,ознайомлюйтесь уважно з умовами оплати та відправлень перед тим,як зробити замовлення.Одержуючи посилку в відділенні пошти,завжди обов`язково перевіряйте при одержанні!!!!!!
Розпаковуйте та уважно перевіряйте вміст посилки у відділенні ! Підписавши квитанцію та вийшовши з відділення, Ви тим самим погоджуєтесь, що товар Вас повністю задовольняє. Ми відправляємо все нове та якісне. Далі за перевезення відповідає перевізник.
В будь-якому разі. Всі претензії приймаються тільки при наявності акту з відділення пошти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вкладиш |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення | Синтепон, Бавовна, Плащова тканина |
| Довжина | 88 см |
| Ширина | 34 см |
| Висота | 2.5 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 390 ₴



