
Матрас в дитячий візочок+простиня+подушечка
500 ₴
- Готово до відправки
- Код: КМ025053/2
+380 (97) 784-95-49
WhatsApp понеділок-п'ятниця- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Практичний і комфортний комплект в дитячий візочок. Кокосовий матрац 77x35см, товщина 2см. У комплекті з матрацом ортопедична подушечка і простирадло на гумці.Тканина 100% бавовна. Наповнення подушечки Холофайбер. Кольори постійно змінюються, уточнюємо по факту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | Овальний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Наповнення матраца | кокосова койра |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 77 см |
| Ширина | 34 см |
| Висота | 2 см |
| Вага матраца | 0.3 кг |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Так |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴









