
Матрац у дитячий візочок автокрісло стільчик для годування універсальний
320 ₴
- Готово до відправки
- Код: БН068Б
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
Універсальна вкладка. Двостороння, яка підходить в коляску будь-якого виробника, автокрісла або стільця для годування.74x35см. Наповнювач м"який синтепон, який не викликає алергії. Вашому малюку буде зручно та комфортно.
За виробом просто доглядати. Делікатне прання без віджиму. прасування при низькій температурі.
Раді вітати Вас в нашому магазині. Ми пропонуємо товари для малят:ліжечка,пеленальні комоди,конверти на виписку,постільна білизна,та багато іншого..
Гарна якість за доступними цінами.
Ми працюємо з Вами та для Вас.
З понеділка по п`ятницю з 10:00 до 18:00;
субота з 11:00 по 15:00
Відправка замовлень відбувається Новою поштою : понеділок,середа та п`ятниця.
Укрпоштою (100% передплата): вівторок та четвер.
Будь ласка,ознайомлюйтесь уважно з умовами оплати та відправлень перед тим,як зробити замовлення.
Одержуючи посилку у відділенні пошти,завжди обов'язково перевіряйте при одержанні!!!!!!
Розпаковуйте та уважно перевіряйте вміст посилки у відділенні ! Підписавши квитанцію та вийшовши з відділення, Ви тим самим погоджуєтесь, що товар Вас повністю задовольняє. Ми відправляємо все нове та якісне. Далі за перевезення відповідає перевізник.
У будь-якому разі. Всі претензії приймаються тільки при наявності акту з відділення пошти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вкладиш |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення | Поліестер, Синтепон, Бавовна |
| Довжина | 74 см |
| Ширина | 35 см |
| Вага | 0.3 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 320 ₴






