
Матрац дитячий *140х60*
1 400 ₴
- В наявності
- Код: КПК14060С
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
Матрас кокос-поролон-кокос. Середня жорсткість. Для ліжечка 140x60см. Товщина 7см. Найбільше такий розмір використовують у дитячі садки. Рівна поверхня забезпечує правильне положення спинки малюка під час сну
Ми працюємо з Вами та для Вас.
З понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00
субота з 11:00 по 15:00
Відправка замовлень відбувається Новою поштою: понеділок,середа та п'ятниця.
Будь ласка,ознайомлюйтесь уважно з умовами оплат та відправлень перед тим,як зробити замовлення.
Одержуючи посилку в відділенні пошти,завжди обов'язково перевіряйте при одержанні!!!!!!
Розпаковуйте та уважно перевіряйте вміст посилки у відділенні ! Підписавши квитанцію.та вийшовши з відділення, Ви тим самим погоджуєтесь. що товар Вас повністю задовольняє. Ми відправляємо все нове та якісне. Далі за перевезення відповідає перевізник.
В будьякому разі.всі претензії приймаються тільки при наявності акту з відділення пошти.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60x140 |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, кокосова койра |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | бязь |
| Сторона чохла 2 | бязь |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 140 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 7 см |
| основна | |
| Виробник | Nassyk-baby |
- Ціна: 1 400 ₴


