
Подушечка дитяча *40х40см*
100 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: БН 046А
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
Подушечка пухкенька,товщиною приблизно 10см.
М'яка і зручна.Бязь,наповнення холофайбер.
Ми працюємо з Вами та для Вас.
З понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00;
субота з 11:00 по 15:00
Відправлення замовлень відбувається Новою поштою : понеділок,середа та п'ятниця.
Укрпоштою (100% передплата): вівторок та четвер.
Будь ласка,уважно ознайомлюйтесь з умовами оплати та відправлень перед тим,як зробити замовлення.
Одержуючи посилку у відділенні пошти,завжди обов'язково перевіряйте при одержанні!!!!!!
Розпаковуйте та уважно перевіряйте вміст посилки у відділенні ! Підписавши квитанцію та вийшовши з відділення, Ви тим самим погоджуєтесь, що товар Вас повністю задовольняє. Ми відправляємо все нове та якісне. Далі за перевезення відповідає перевізник.
У будь-якому разі. Всі претензії приймаються тільки при наявності акту з відділення пошти.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Квадратна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Матеріал напірника/чохла | бязь |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Наволочка | Немає |
| Колір | Білий |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 40 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Висота подушки | 10 см |
| основна | |
| Виробник | Nassyk-baby |
- Ціна: 100 ₴

