
Дитячий матрац в кругле ліжечко 70х70см
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: МБК 1
+380 (97) 784-95-49
WhatsApp понеділок-п'ятниця- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матрац для круглого ліжечка. 70х70см. 7см товщиною. Кокос-поролон-кокос. Середня жорсткість, гіпоалергенний. Матрацик забезпечить комфортний сон малюка і правильне положення спинки дитини.
Раді вітати Вас в нашому магазині. Ми пропонуємо товари для малят:ліжечка,пеленальні комоди,конверти на виписку,постільна білизна,та багато іншого..
Раді вітати Вас в нашому магазині. Ми пропонуємо товари для малят:ліжечка,пеленальні комоди,конверти на виписку,постільна білизна,та багато іншого..
Гарна якість за доступними цінами.
Ми працюємо з Вами та для Вас.
З понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00;
субота з 11:00 по 15:00
Відвідувачів на склад в Києві приймаємо з 11:00 до 15:00.з понеділка по п'ятницю. Прийміть до уваги, що в Києві на складі є не всі товари, тому, щоб уникнути непорозумінь,будь ласка ,телефонуйте за вказаними номерами заздалегідь.
Відправлення замовлень відбувається Новою поштою: понеділок,середа та п'ятниця.
Укрпоштою (100% передплата): вівторок та четвер.
Будь ласка,уважно ознайомлюйтесь з умовами оплати та відправлень перед тим,як зробити замовлення.
Одержуючи посилку у відділенні пошти,завжди обов'язково перевіряйте при одержанні!!!!!!
Розпаковуйте та уважно перевіряйте вміст посилки у відділенні ! Підписавши квитанцію та вийшовши з відділення, Ви тим самим погоджуєтесь, що товар Вас повністю задовольняє. Ми відправляємо все нове та якісне. Далі за перевезення відповідає перевізник.
У будь-якому разі. Всі претензії приймаються тільки при наявності акту з відділення пошти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | круглий |
| Тип матраца | безпружинний |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, кокосова койра |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | бязь |
| Сторона чохла 2 | бязь |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 70 см |
| Висота | 7 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Так |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок-змійка для фіксації знімного чохла | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴




