
Матрац у дитячу коляску люльку
390 ₴
- Готово до відправки
- Код: КДК01
+380 (97) 784-95-49
WhatsApp понеділок-п'ятниця- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матрацик у люльку з кокосового волокна.77х35 см. Саме те, що потрібно для спинки малюка. Чохол знімний, на блискавці.Кольори є різні,надаємо фото зразків у вайбер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Матрац |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення | Бавовна, Синтепон, Кокосова койра |
| Довжина | 77 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 2 см |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | бязь |
| Сторона чохла 2 | бязь |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Да |
| Замок-змійка для фіксації знімного чохла | Да |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴




