
Матрац дитячий овальний в ліжечко "Монако" *120х60*
1 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: АМД60120
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
Відмінний матрац середньої жорсткості. Ідеально підходить в ліжечко тм "Верес" Монако.
Зручний і практичний дитячий матрац 120Х60Х10 на основі пінополіуретану. Кокос забезпечує необхідну жорсткість , не викликає алергії і зберігає свої властивості протягом усього терміну експлуатації. Головна перевага матрацу ― забезпечує необхідну підтримку хребту дитини під час сну і повністю знімає м'язову напругу .Чохол, зшитий з якісного трикотажу Aloe Vera.
Ми працюємо з Вами та для Вас.
З понеділка по п`ятницю з 10:00 до 18:00;
субота з 11:00 по 15:00
Відвідувачів на склад в Києві приймаємо з 11:00 до 15:00. з понеділка по п"ятницю. Прохання: щоб уникнути непорозумінь,будь ласка ,телефонуйте за вказаними номерами заздалегідь.
Відправка замовлень відбувається Новою поштою : понеділок,середа та п`ятниця.
Укрпоштою (100% передплата): вівторок та четвер.
Будь ласка,ознайомлюйтесь уважно з умовами оплати та відправлень перед тим,як зробити замовлення.
Одержуючи посилку у відділенні пошти,завжди обов'язково перевіряйте при одержанні!!!!!!
Розпаковуйте та уважно перевіряйте вміст посилки у відділенні ! Підписавши квитанцію та вийшовши з відділення, Ви тим самим погоджуєтесь, що товар Вас повністю задовольняє. Ми відправляємо все нове та якісне. Далі за перевезення відповідає перевізник.
У будь-якому разі. Всі претензії приймаються тільки при наявності акту з відділення пошти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | Овальний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, кокосова койра |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | трикотажна тканина |
| Сторона чохла 2 | трикотажна тканина |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 10 см |
| Вага матраца | 3 кг |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Так |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок-змійка для фіксації знімного чохла | Так |
- Ціна: 1 300 ₴





