
Дитячий матрац у ліжечко 120х60 Кокос Aloe Vera
1 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: КАВ7
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
Ідеальний матрац для новонародженої дитини. Жорстка плита забезпечує гарну поставу малюкові та комфортний сон.
Кокосовий мат складається з природного матеріалу. Він виробляється з кокосового волокна. Міцна еластичність кокосової плити нагрівається в печі до температури приблизно 120 °C. Висока температура забезпечує стерильність пластин, вбиває будь-які бактерії та мікроби. Використовується в матрацах для кращої циркуляції повітря, тому що плита кокосового мата складається з 65% повітря. Кокосове волокно не виділяє токсинів та інших речовин, які можуть негативно вплинути на шкіру та дихальну систему. Кокосовий мат слугує як антибактеріальний шар. Кокосова циновка має низку важливих властивостей для здоров'я. пропускає повітря, яке не вбирає запахи , а також не зупиняється вологу (рідина).
Матрац має протиалергічну властивості, тому що кокосове волокно є целюлозою (дерево), природна сировина, рекомендована лікарями.
Чохол трикотаж Алоє Вера. на блискавці.
Раді вітати Вас в нашому магазині. Ми пропонуємо товари для малят:ліжечка,пеленальні комоди,конверти на виписку,постільна білизна,та багато іншого..
Гарна якість за доступними цінами.
Ми працюємо з Вами та для Вас.
З понеділка по п"ятницю з 10:00 до 18:00
субота з 11:00 по 15:00
Відвідувачів на склад в Києві приймаємо з 11:00 до 15:00..але щоб уникнути непорозумінь,будьласка ,телефонуйте за вказаними номерами заздалегідь.
Відправка замовлень відбувається Новою поштою: понеділок,середа та п"ятниця.
Укрпоштою: вівторок та четвер.
Будьласка,ознайомлюйтесь уважно з умовами оплат та відправлень перед тим,як зробити замовлення.
Одержуючи посилку в відділенні пошти,завжди обов"язково перевіряйте при одержанні!!!!!!
Розпаковуйте та уважно перевіряйте вміст посилки у відділенні ! Підписавши квитанцію.та вийшовши з відділення,Ви тим самим погоджуєтесь.що товар Вас повністю задовольняє.Ми відправляємо все нове та якісне. Далі за перевезення відповідає перевізник.
В будьякому разі.всі претензії приймаються тільки при наявності акту з відділення пошти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Наповнення матраца | кокосова койра |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | трикотажна тканина |
| Сторона чохла 2 | трикотажна тканина |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 6 см |
| Вага матраца | 4.5 кг |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Водонепроникний чохол | Ні |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок-змійка для фіксації знімного чохла | Так |
- Ціна: 1 350 ₴


