
Дитячий комод з пеленатором "Балу"
4 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: КПБ 2
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
Безкоштовна доставка !!! Комод пеленальний, зроблений з високоякісної сертифікованої ЛДСП Swisspan by sorbes .4 скриньки з МДФ фасадами з фрезеруванням і телескопічними наплавляющими.
Ми працюємо з 10 до 18!!! Субота з 11 до 15!!! Неділя ВИХІДНИЙ.
Пересилаємо по Україні Новою Поштою або Delivery .
По Києву доставка один раз в тиждень. При самовивезенні є знижка. Переконливе прохання: раніше.ніж їхати на склад,зателефонуйте.!!!
Щоб ідеально проходило наше з Вами співробітництво,будь ласка будьте уважні,читайте опис товарів і умови відправлення товару.
Відправлення виконуємо за два робочих дні.
Отримуючи посилки на пошті,завжди обов'язково перевіряйте товар при отриманні!!!
Розпаковуйте і перевіряйте уважно товар при отриманні у відділенні транспортної компанії. Поставивши підпис і пішовши з відділення, Ви погоджуєтеся з тим, що товар Вас повністю влаштовує за всіма параметрами. Ми відправляємо товар абсолютно новий і справний. Далі, за нього відповідає транспортна компанія і в разі пошкодження тільки вони Вам виплачують суму страховки за письмовою заявою. Але це тільки у випадку пред'явлення претензії при огляді, не виходячи з відділення! Наш магазин не компенсує і не приймає на повернення товари, пошкоджені транспортними компаніями.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Комплектація пеленатором | Так |
| Опори комода | ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Пеленатор | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри | |
| Ширина комода | 800 мм |
| Глибина комода | 450 мм |
| Висота комода | 1000 мм |
| Вага | 48 кг |
| основна | |
| Виробник | Nassyk-baby |
- Ціна: 4 700 ₴




