
Ліжечко дитяче з маятником тм "Дубик"
2 500 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: КДБ 2
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
.Виробник: Дубик (Україна)
Дитяче ліжечко ВЕСЕЛКА
Матеріал: 100% натуральне дерево Бук
Колір: - горіх
Дитяче ліжечко від народження до трьох років.Відкидна боковина.
Для заколисування малюків використовується маятниковий механізм. знімний, ліжечко може нерухомо стояти на ніжках.
Внизу, на всю ширину ліжка - закритий, місткий, висувний ящик.каркас з ЛДСП,днище і кришка ЛДВП
Дно ліжечка з круглих паличок.має три положення.
Ліжечко гладко відшліфована.
Доставка по Украине Новой почтой . Пересылка за счёт покупателя. Доставка по Киеву курьером 200.00 до подъезда, или самовывозом.(посетителей принимаем с 10:00 до 15:00). Убедительная просьба-перед поездкой на склад,звонить. Работаем с понедельника по пятницу с 10 до 18.00; в субботу с 11 до 15.00. В воскресение выходной день.
Ліжечка пересилаються тільки після передоплати. (мінімум 400.00)
Дитяче ліжечко ВЕСЕЛКА
Матеріал: 100% натуральне дерево Бук
Колір: - горіх
Дитяче ліжечко від народження до трьох років.Відкидна боковина.
Для заколисування малюків використовується маятниковий механізм. знімний, ліжечко може нерухомо стояти на ніжках.
Внизу, на всю ширину ліжка - закритий, місткий, висувний ящик.каркас з ЛДСП,днище і кришка ЛДВП
Дно ліжечка з круглих паличок.має три положення.
Ліжечко гладко відшліфована.
Доставка по Украине Новой почтой . Пересылка за счёт покупателя. Доставка по Киеву курьером 200.00 до подъезда, или самовывозом.(посетителей принимаем с 10:00 до 15:00). Убедительная просьба-перед поездкой на склад,звонить. Работаем с понедельника по пятницу с 10 до 18.00; в субботу с 11 до 15.00. В воскресение выходной день.
Ліжечка пересилаються тільки після передоплати. (мінімум 400.00)
Характеристики
| Комплектація | |
|---|---|
| Розміщення скриньки | Внизу |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Блокування механізму хитання | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Тип механізму хитання | поперечний маятниковий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Коліщата | Ні |
| Матеріал фасаду | Натуральне дерево |
| Рівні регулювання висоти ложі | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Тип ліжечка | Ліжечко класичне |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 65 см |
| Довжина | 125 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 120 см |
| Ширина спального місця | 60 см |
| основні | |
| Виробник | Дубик М |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴





