
Дитячий комод з пеленатором
3 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: КП 080
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА !!! Наш комод відмінне доповнення до Вашого інтер'єру. Зручний,функціональний,відмінної якості. Місткі ящички,і зручний пеленальний столик, який за непотрібністю перетворюється на поличку.
Комод виготовлений з ЛДСП 16мм.,висота 102см(до повивальною поверхні 90см)., ширина 80см, глибина 43см.,висота скриньки 12см., комплектація телескопічними направляючими,які дозволяють ящичку м'яко повністю висуватися.
Ми працюємо з 10 до 18!!! Субота з 11 до 15!!! Неділя ВИХІДНИЙ.
Пересилаємо по Україні Новою Поштою або Delivery.
Щоб ідеально проходило наше з Вами співробітництво,будь ласка будьте уважні,читайте опис товарів і умови відправлення товару.
Відправлення виконуємо за два робочих дні.
Отримуючи посилки на пошті,завжди обов'язково перевіряйте товар при отриманні!!!
Розпаковуйте і перевіряйте уважно товар при отриманні у відділенні транспортної компанії. Поставивши підпис і пішовши з відділення, Ви погоджуєтеся з тим, що товар Вас повністю влаштовує за всіма параметрами. Ми відправляємо товар абсолютно новий і справний. Далі, за нього відповідає транспортна компанія і в разі пошкодження тільки вони Вам виплачують суму страховки за письмовою заявою. Але це тільки у випадку пред'явлення претензії при огляді, не виходячи з відділення! Наш магазин не компенсує і не приймає на повернення товари, пошкоджені транспортними компаніями.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Комплектація пеленатором | Так |
| Опори комода | ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Пеленатор | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри | |
| Ширина комода | 80 мм |
| Глибина комода | 43 мм |
| Висота комода | 102 мм |
| Вага | 48 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Nassyk-baby |
- Ціна: 3 500 ₴




