
Вігвам дитячий ігровий намет
1 450 ₴
- Немає в наявності
- Код: ВБИ 01
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
Дитяча мрія,ігровий будиночок вігвам.
Пропонуємо Вашим малюкам просту затишну модель вігваму.Просторий і комфортний,з м'яким килимком для ігор і подушечками для відпочинку.
В комплекті:вігвам,килимок,2 подушечки,палиці каркаса.
Ми працюємо з 10 до 18!!! Субота з 11 до 15!!! Неділя ВИХІДНИЙ.
Товари пересилаємо по Україні Новою Поштою,Укр.поштою (тільки по передоплаті).
Пересилка за рахунок покупця.
Щоб ідеально проходило наше з Вами співробітництво,будь ласка будьте уважні,читайте опис товарів і умови відправлення товару.
Візьміть до відома:
Замовлення виконуємо за два робочих дні.
Отримуючи посилки на пошті,завжди обов'язково перевіряйте товар при отриманні.
Розпаковуйте і перевіряйте уважно товар при отриманні у відділенні транспортної компанії. Поставивши підпис і пішовши з відділення, Ви погоджуєтеся з тим, що товар Вас повністю влаштовує за всіма параметрами. Ми відправляємо товар абсолютно новий і справний. Далі, за нього відповідає транспортна компанія і в разі пошкодження тільки вони Вам виплачують суму страховки за письмовою заявою. Але це тільки у випадку пред'явлення претензії при огляді, не виходячи з відділення! Наш магазин не компенсує і не приймає на повернення товари, пошкоджені транспортними компаніями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Намет |
| Ширина | 1190 мм |
| Стать | Унісекс |
| Довжина | 1190 мм |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Висота | 1500 мм |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Вікова група | Від 1 року |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Nassyk-baby |
| Матеріал | Бязь |
- Ціна: 1 450 ₴




