
Бортички подушечки в дитяче ліжечко+простирадло на гумці
1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: БН 01031
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
Красиві бортики з подушечок на всі боки ліжка. 12шт 30х30см
Подушечки забезпечать комфорт і затишок малюка. Наповнені м'яким холофайбером.
Добре перуться в режимі « ручне прання » і потім легко припрасовуються при невисокій t°.
У комплекті так само постільна білизна: простирадло на гумці 12х60см.
Тканина бязь і ранфорс 100% бавовна
Ми працюємо з Вами та для Вас.
З понеділка по п`ятницю з 10:00 до 18:00;
субота з 11:00 по 15:00
Відправка замовлень відбувається Новою поштою : понеділок,середа та п`ятниця.
Укрпоштою (100% передплата): вівторок та четвер.
Будь ласка,ознайомлюйтесь уважно з умовами оплати та відправлень перед тим,як зробити замовлення.
Одержуючи посилку в відділенні пошти,завжди обов`язково перевіряйте при одержанні!!!!!!
Розпаковуйте та уважно перевіряйте вміст посилки у відділенні ! Підписавши квитанцію та вийшовши з відділення, Ви тим самим погоджуєтесь, що товар Вас повністю задовольняє. Ми відправляємо все нове та якісне. Далі за перевезення відповідає перевізник.
В будь-якому разі. Всі претензії приймаються тільки при наявності акту з відділення пошти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 125 ніт/см2 |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Дитяча |
| Подарункова упаковка | Так |
| Ширина | 30 см |
| Довжина | 30 см |
| Вага | 3.2 кг |
- Ціна: 1 200 ₴

