
Карусель мобіль на дитяче ліжечко.
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: МКМ 2
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
Карусель мобіль зробить сон вашого малюка міцним і надасть багато годин цікавих ігор під час неспання.
Карусель не вимагає ніяких батарейок і працює від механічного заводу. Яскраве симпатичне сонечко програє заколисуючу дитячу мелодію і швидко нажене сон вашого малюка.
Коли малюк буде лежати в ліжечку його увагу привертатимуть 4 звисають іграшки, це можуть бути клоуни, зайчики, ведмедики, слоники, хлопчики і дівчатка.
Ми працюємо з 10 до 18!!! Субота з 11 до 15!!! (не завжди субота робоча) Неділя ВИХІДНИЙ.
Товари пересилаємо по Україні Новою Поштою та Укр.поштою.
Можливий самовивіз зі складу. ( приймаємо відвідувачів з 10 до 15).
Щоб ідеально проходило наше з Вами співробітництво,будь ласка будьте уважні,читайте опис товарів і умови відправлення товару.
Візьміть до відома: ми не піца!!
зараз або через годину у нас не буває.
Замовлення виконуємо за два робочих дні.
Отримуючи посилки на пошті,завжди обов'язково перевіряйте товар при отриманні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 34 мм |
| Ширина упакування | 25 мм |
| Висота упаковки | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | музична карусель на ліжечко |
- Ціна: 180 ₴






