
Матрас в коляску+простыня+подушечка
440 ₴
- Готово к отправке
- Код: БН025053
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понедельник-пятница
- +380 (97) 543-18-02Viber понедельник-пятница
- +380 (95) 734-47-74этот номер еще дежурный в субботу
1.Матрасик Наполнитель: кокосовый слой
Чехол: бязь
Расцветки: бывают различные
Размер матраса: 77х35х2см
2.Простыня на резинке на матрас в коляску 78х37;Ткань 100% хлопок
3.Подушечка"0"в коляску.Для новорожденных. Ткань бязь(100%)хлопок.Наполнитель синтепон.
Ми працюємо з Вами та для Вас.
З понеділка по п`ятницю з 10:00 до 18:00;
субота з 11:00 по 15:00
Відправка замовлень відбувається Новою поштою : понеділок,середа та п`ятниця.
Укрпоштою (100% передплата): вівторок та четвер.
Будь ласка,ознайомлюйтесь уважно з умовами оплати та відправлень перед тим,як зробити замовлення.
Одержуючи посилку в відділенні пошти,завжди обов`язково перевіряйте при одержанні!!!!!!
Розпаковуйте та уважно перевіряйте вміст посилки у відділенні ! Підписавши квитанцію та вийшовши з відділення, Ви тим самим погоджуєтесь, що товар Вас повністю задовольняє. Ми відправляємо все нове та якісне. Далі за перевезення відповідає перевізник.
В будь-якому разі. Всі претензії приймаються тільки при наявності акту з відділення пошти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Детский комплект постели в коляску |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал изготовления | Синтепон, Кокосовая койра, Хлопок |
| Длина | 78 см |
| Ширина | 38 см |
| Высота | 2 см |
| Состояние | Новое |
| Форма матраса | Овальный |
| Тип матраса | беспружинный |
| Наполнение матраса | кокосовая койра |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Нет |
| Комплектация матраса | |
| Съемный наматрасник | Да |
| Дополнительные характеристики матраса | |
| Съемный чехол матраса | Да |
- Цена: 440 ₴








