
Матрасик вкладыш в санки
360 ₴
- Готово к отправке
- Код: ПН068
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понедельник-пятница
- +380 (97) 543-18-02Viber понедельник-пятница
- +380 (95) 734-47-74этот номер еще дежурный в субботу
Подстилка вкладыш в санки обеспечивает комфорт и дополнительную защиту от переохлаждения ваших детей. Она универсальна и подходит на все виды санок. Ткань верха плащёвка,внутри слой синтепона 150,внутренняя сторона из меха.Для удобного крепления есть завязочки.Длина 50 см,ширина 33см,высота спинки 27см.
Ми працюємо з Вами та для Вас.
З понеділка по п`ятницю з 10:00 до 18:00;
субота з 11:00 по 15:00
Відправка замовлень відбувається Новою поштою: понеділок,середа та п`ятниця.
Укрпоштою (100% передплата): вівторок та четвер.
Будь ласка,ознайомлюйтесь уважно з умовами оплати та відправлень перед тим,як зробити замовлення.
Одержуючи посилку в відділенні пошти,завжди обов`язково перевіряйте при одержанні!!!!!!
Розпаковуйте та уважно перевіряйте вміст посилки у відділенні ! Підписавши квитанцію та вийшовши з відділення, Ви тим самим погоджуєтесь, що товар Вас повністю задовольняє. Ми відправляємо все нове та якісне. Далі за перевезення відповідає перевізник.
В будь-якому разі. Всі претензії приймаються тільки при наявності акту з відділення пошти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Матрас для санок |
| Количество мест | 1 |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Особенности | Матрас, Утепленный чехол |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 50 см |
| Ширина | 33 см |
| Высота | 27 см |
- Цена: 360 ₴



