
Детская подушка нулевка 40х40
66 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: БН047
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понедельник-пятница
- +380 (97) 543-18-02Viber понедельник-пятница
- +380 (95) 734-47-74этот номер еще дежурный в субботу
Подушка для новорожденного "0" 40х40.Подойдёт как в кроватку так и в коляску.
Ми працюємо з Вами та для Вас.
З понеділка по п`ятницю з 10:00 до 18:00;
субота з 11:00 по 15:00
Відправка замовлень відбувається Новою поштою : понеділок,середа та п`ятниця.
Укрпоштою (100% передплата): вівторок та четвер.
Будь ласка,ознайомлюйтесь уважно з умовами оплати та відправлень перед тим,як зробити замовлення.
Одержуючи посилку в відділенні пошти,завжди обов`язково перевіряйте при одержанні!!!!!!
Розпаковуйте та уважно перевіряйте вміст посилки у відділенні ! Підписавши квитанцію та вийшовши з відділення, Ви тим самим погоджуєтесь, що товар Вас повністю задовольняє. Ми відправляємо все нове та якісне. Далі за перевезення відповідає перевізник.
В будь-якому разі. Всі претензії приймаються тільки при наявності акту з відділення пошти.
| Размеры подушки | |
|---|---|
| Длина подушки | 40 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Высота подушки | 2 см |
| Основные | |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Для сна |
| Наполнитель | Синтепон |
| Форма | Квадратная |
| Материал наперника/чехла | бязь |
| Количество подушек в наборе | 1 шт |
| Цвет | Разные цвета |
| Наволочка | Нет |
| основні | |
| виробник | nassyk-baby |
- Цена: 66 ₴

