
Подушка для беременных и кормления + наволочка
790 ₴
- Готово к отправке
- Код: БН105
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понедельник-пятница
- +380 (97) 543-18-02Viber понедельник-пятница
- +380 (95) 734-47-74этот номер еще дежурный в субботу
Подушка предназначена для комфортного отдыха беременной женщины.Подушка с наволочкой.И подушка и наволочка удобны в уходе.Легко стираются при 40*.
Её удобная форма так же в будущем будет полезной при кормлении Вашего малыша.
К подушке можно приобрести запасную наволочку 270.00
Ми працюємо з Вами та для Вас.
З понеділка по п`ятницю з 10:00 до 18:00;
субота з 11:00 по 15:00
Відправка замовлень відбувається Новою поштою : понеділок,середа та п`ятниця.
Укрпоштою : вівторок та четвер.
Будь ласка,ознайомлюйтесь уважно з умовами оплати та відправлень перед тим,як зробити замовлення.
Одержуючи посилку в відділенні пошти,завжди обов`язково перевіряйте при одержанні!!!!!!
Розпаковуйте та уважно перевіряйте вміст посилки у відділенні ! Підписавши квитанцію та вийшовши з відділення, Ви тим самим погоджуєтесь, що товар Вас повністю задовольняє. Ми відправляємо все нове та якісне. Далі за перевезення відповідає перевізник.
В будь-якому разі. Всі претензії приймаються тільки при наявності акту з відділення пошти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Для беременных и кормления ребенка |
| Форма | U-образная |
| Наполнитель | Холлофайбер |
| Основной материал наволочки | Бязь |
| Застежка наволочки | стандартная молния |
| Машинная стирка | Да |
| Фиксаторы по краям | Нет |
| Цвет | Серый |
| Длина по внешнему краю | 2700 мм |
| Длина по внутреннему краю | 1900 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Вес | 2000 г |
- Цена: 790 ₴



