
Поролончик для купания Badumi maxi "Польша"
180 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Код: ПКП02
- +380 (97) 543-18-02Viber понедельник-пятница
- +380 (95) 734-47-74этот номер еще дежурный в субботу
Изготовленная из качественного пористого поролона подкладка в ванну Badumi сделает купание крохи приятной и легкой процедурой как для самого малыша, так и для его родителей.
Выполненный в форме горки, матрасик отлично поддерживает голову малыша, исключая попадание воды в ушки или глаза.
У родителей при этом остаются свободными обе руки, что значительно разгружает спину.
В комплекте мочалочка
Ми працюємо з Вами та для Вас.
З понеділка по п`ятницю з 10:00 до 18:00;
субота з 11:00 по 15:00
Відвідувачів на склад в Києві приймаємо з 11:00 до 15:00 з понеділка по п"ятницю. щоб уникнути непорозумінь,будь ласка ,телефонуйте за вказаними номерами заздалегідь.
Відправка замовлень відбувається Новою поштою : понеділок,середа та п`ятниця.
Укрпоштою : вівторок та четвер.
Будь ласка,ознайомлюйтесь уважно з умовами оплати та відправлень перед тим,як зробити замовлення.
Одержуючи посилку в відділенні пошти,завжди обов`язково перевіряйте при одержанні!!!!!!
Розпаковуйте та уважно перевіряйте вміст посилки у відділенні ! Підписавши квитанцію та вийшовши з відділення, Ви тим самим погоджуєтесь, що товар Вас повністю задовольняє. Ми відправляємо все нове та якісне. Далі за перевезення відповідає перевізник.
В будь-якому разі. Всі претензії приймаються тільки при наявності акту з відділення пошти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Badumi |
| Высота | 8 см |
| Ширина | 30 см |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 50 см |
| Тип | Матрасик для купания |
| Материал изготовления | Поролон |
| Толщина | 2 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
- Цена: 180 ₴




