
Комплект в детскую кроватку Мишки
2 500 ₴
- Нет в наличии
- Код: КДЛ020кв
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понедельник-пятница
- +380 (97) 543-18-02Viber понедельник-пятница
- +380 (95) 734-47-74этот номер еще дежурный в субботу
Очень симпатичный, уютный и комфортный комплект. Мягкие бортики создадут уют малышу.
Подушечки 30х30см 8шт..Наполнение холофайбер. Мягкий, симпатичный бортик косичка ,веллюр хлопковый, наполнитель холофайбер. 120х20см.
Одеяло 105х80см.,Пододеяльник на молнии.
Простыня на резинке 120х60х10
Подушка "0" 40х60
Наволочка Подушка ортопедическая
Балдахин вуаль 4м
Ми працюємо з Вами та для Вас.
З понеділка по п`ятницю з 10:00 до 18:00;
субота з 11:00 по 15:00
Відправка замовлень відбувається Новою поштою : понеділок,середа та п`ятниця.
Укрпоштою : вівторок та четвер.
Будь ласка,ознайомлюйтесь уважно з умовами оплати та відправлень перед тим,як зробити замовлення.
Одержуючи посилку в відділенні пошти,завжди обов`язково перевіряйте при одержанні!!!!!!
Розпаковуйте та уважно перевіряйте вміст посилки у відділенні ! Підписавши квитанцію та вийшовши з відділення, Ви тим самим погоджуєтесь, що товар Вас повністю задовольняє. Ми відправляємо все нове та якісне. Далі за перевезення відповідає перевізник.
В будь-якому разі. Всі претензії приймаються тільки при наявності акту з відділення пошти.
.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Для кроватки, колыбели |
| Пол | Для мальчиков |
| Тип ткани | Бязь |
| Наполнитель | Холлофайбер |
| Цвет | Разные цвета |
| Отделка и украшения | Печатный рисунок, Оборки, Бусины |
| Тематика декора, рисунка | Детская |
| Размер наволочки | 60х40 |
| Длина пододеяльника | 105 см |
| Ширина пододеяльника | 80 см |
| Ширина простыни | 60 см |
| Длина простыни | 120 см |
- Цена: 2 500 ₴






