
Матрас вкладыш в детскую коляску автокресло стульчик для кормления
300 ₴
- Готово к отправке
- Код: БН068Б
- +380 (97) 543-18-02Viber понедельник-пятница
- +380 (95) 734-47-74этот номер еще дежурный в субботу
Универсальный вкладыш. двусторонний, который подходит в прогулочную коляску любого производителя, автокресло или стульчик для кормления.75х35см. Форма матрасика продумана для удобного продевания всех ремней безопасности, наполнение мягкий синтепон, не вызывающий аллергию., ткань бязь. Вашему малышу будет удобно и комфортно.
За изделием просто ухаживать. Деликатная стирка без отжима. Глажка при невысокой температуре.
Раді вітати Вас в нашому магазині. Ми пропонуємо товари для малят:ліжечка,пеленальні комоди,конверти на виписку,постільна білизна,та багато іншого..
Гарна якість за доступними цінами.
Ми працюємо з Вами та для Вас.
З понеділка по п`ятницю з 10:00 до 18:00;
субота з 11:00 по 15:00
Відправка замовлень відбувається Новою поштою : понеділок,середа та п`ятниця.
Укрпоштою (100% передплата): вівторок та четвер.
Будь ласка,ознайомлюйтесь уважно з умовами оплати та відправлень перед тим,як зробити замовлення.
Одержуючи посилку у відділенні пошти,завжди обов'язково перевіряйте при одержанні!!!!!!
Розпаковуйте та уважно перевіряйте вміст посилки у відділенні ! Підписавши квитанцію та вийшовши з відділення, Ви тим самим погоджуєтесь, що товар Вас повністю задовольняє. Ми відправляємо все нове та якісне. Далі за перевезення відповідає перевізник.
У будь-якому разі. Всі претензії приймаються тільки при наявності акту з відділення пошти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Вкладыш |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал изготовления | Хлопок |
| Длина | 75 см |
| Ширина | 35 см |
| Высота | 3 см |
| Состояние | Новое |
- Цена: 300 ₴










