
Детский матрас в люльку 80х40
565 ₴
- Готово к отправке
- Код: КП 2Л
+380 (97) 784-95-49
WhatsApp понедельник-пятница- +380 (97) 543-18-02Viber понедельник-пятница
- +380 (95) 734-47-74этот номер еще дежурный в субботу
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
.Матрас 80х40,толщина 6см.Кокос-поролон,чехол пошит из бязи,съемный,на молнии. Ровная поверхность,которую обеспечивает сторона матраса из кокосового слоя, именно то,что нужно для комфортного сна и для правильного положения спинки малыша
Раді вітати Вас в нашому магазині. Ми пропонуємо товари для малят:ліжечка,пеленальні комоди,конверти на виписку,постільна білизна,та багато іншого..
Раді вітати Вас в нашому магазині. Ми пропонуємо товари для малят:ліжечка,пеленальні комоди,конверти на виписку,постільна білизна,та багато іншого..
Гарна якість за доступними цінами.
Ми працюємо з Вами та для Вас.
З понеділка по п`ятницю з 10:00 до 18:00;
субота з 11:00 по 15:00
Відправка замовлень відбувається Новою поштою : понеділок,середа та п`ятниця.
Укрпоштою (100% передплата): вівторок та четвер
Будь ласка,ознайомлюйтесь уважно з умовами оплати та відправлень перед тим,як зробити замовлення.
Одержуючи посилку в відділенні пошти,завжди обов`язково перевіряйте при одержанні!!!!!!
Розпаковуйте та уважно перевіряйте вміст посилки у відділенні ! Підписавши квитанцію та вийшовши з відділення, Ви тим самим погоджуєтесь, що товар Вас повністю задовольняє. Ми відправляємо все нове та якісне. Далі за перевезення відповідає перевізник.
В будь-якому разі. Всі претензії приймаються тільки при наявності акту з відділення пошти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | беспружинный |
| Наполнение матраса | пенополиуретан, кокосовая койра |
| Эффект "Зима - Лето" | Нет |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Нет |
| Состояние | Новое |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 2 | мягкий |
| Сторона матраса 1 | средней жесткости |
| Материал чехла матраса | |
| Сторона чехла 1 | бязь |
| Сторона чехла 2 | бязь |
| Размеры матраса | |
| Длина | 80 см |
| Ширина | 40 см |
| Высота | 6 см |
| Вес матраса | 0.8 кг |
| Дополнительные характеристики матраса | |
| Съемный чехол матраса | Да |
| Тип упаковки матраса | стандартная |
Информация для заказа
- Цена: 565 ₴




