
Матрас детский *140х60*
1 400 ₴
- В наличии
- Код: КПК14060С
- +380 (97) 543-18-02Viber понедельник-пятница
- +380 (95) 734-47-74этот номер еще дежурный в субботу
Матрас кокос-поролон-кокос.Средняя жесткость.Подходит в кроватку 140х60.толщина 7см.Чаще всего такой размер используют в детские садики.Ровная поверхность обеспечит правильное положение спинки малыша во время сна
Ми працюємо з Вами та для Вас.
З понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00
субота з 11:00 по 15:00
Відправка замовлень відбувається Новою поштою: понеділок, середа та п'ятниця.
Будь ласка,ознайомлюйтесь уважно з умовами оплат та відправлень перед тим,як зробити замовлення.
Одержуючи посилку в відділенні пошти,завжди обов"язково перевіряйте при одержанні!!!!!!
Розпаковуйте та уважно перевіряйте вміст посилки у відділенні ! Підписавши квитанцію.та вийшовши з відділення,Ви тим самим погоджуєтесь.що товар Вас повністю задовольняє.Ми відправляємо все нове та якісне. Далі за перевезення відповідає перевізник.
В будьякому разі.всі претензії приймаються тільки при наявності акту з відділення пошти.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | беспружинный |
| Размер матраса, см | 60x140 |
| Наполнение матраса | пенополиуретан, кокосовая койра |
| Эффект "Зима - Лето" | Нет |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Нет |
| Состояние | Новое |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 2 | средней жесткости |
| Сторона матраса 1 | средней жесткости |
| Материал чехла матраса | |
| Сторона чехла 1 | бязь |
| Сторона чехла 2 | бязь |
| Размеры матраса | |
| Длина | 140 см |
| Ширина | 60 см |
| Высота | 7 см |
| основная | |
| Производитель | Nassyk-baby |
- Цена: 1 400 ₴


