
Вигвам детская игровая палатка
1 450 ₴
- Нет в наличии
- Код: ВБИ 01
- +380 (97) 543-18-02Viber понедельник-пятница
- +380 (95) 734-47-74этот номер еще дежурный в субботу
Детская мечта,игровой домик вигвам.
Предлагаем Вашим малышам простую уютную модель вигвама. Просторный и комфортный, с мягким ковриком для игр и подушечками для отдыха.
В комплекте:вигвам,коврик,2 подушечки,палки каркаса.
Ми працюємо з Вами та для Вас.
З понеділка по п`ятницю з 10:00 до 18:00;
субота з 11:00 по 15:00
Відправка замовлень відбувається Новою поштою : понеділок,середа та п`ятниця.
Укрпоштою (100% передплата): вівторок та четвер.
Будь ласка,ознайомлюйтесь уважно з умовами оплати та відправлень перед тим,як зробити замовлення.
Одержуючи посилку в відділенні пошти,завжди обов`язково перевіряйте при одержанні!!!!!!
Розпаковуйте та уважно перевіряйте вміст посилки у відділенні ! Підписавши квитанцію та вийшовши з відділення, Ви тим самим погоджуєтесь, що товар Вас повністю задовольняє. Ми відправляємо все нове та якісне. Далі за перевезення відповідає перевізник.
В будь-якому разі. Всі претензії приймаються тільки при наявності акту з відділення пошти.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Палатка |
| Ширина | 1190 мм |
| Пол | Унисекс |
| Длина | 1190 мм |
| Размещение | В помещении/на улице |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Высота | 1500 мм |
| Сборно-разборная конструкция | Да |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Nassyk-baby |
| Материал | Бязь |
- Цена: 1 450 ₴




